چگونه تحلیل SEO واقعی کار می کند

این یک واقعیت انکارناپذیر شناخته شده است که 80٪ از ترافیک از استفاده از موقعیتی که برای وب سایت ایجاد می شود جلوگیری می کند از موتورهای جستجو ناشی می شود. مردم در اینترنت به وب میگردند و امیدوارند که در مورد موضوعی که مایل به خرید آن هستند برخی موارد را کشف کنند. آنها می دانند که با توجه به چه چیزی بدنبال آن هستند. اما اغلب ، آنها نمی دانند کجا باید حرکت کنند.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرآیند مطالعه موتورهای جستجو برای تعیین چگونگی انتقال وب سایت شما برای  سئو  رتبه بندی بالا در جستجوهای کاربر است. با توجه به اطلاعات آماری بررسی شده ، موتورهای جستجو برای بازدید از وب سایت ها بیش از 80٪ در بین بازدید کنندگان دارند.

علاوه بر این ، وب سایت شما باید دارای نقشه راه سایت باشد. نقشه سایت یک مدل بصری را در میان صفحات موجود در پورتال وب خود نمایش می دهد. افراد شما را قادر می سازد تا با استفاده از وب سایتی که بیش از یک صفحه دارد پیمایش کنید. هر لیست با نقشه سایت شما باید یک پیوند فعال باشد که به بازدید کننده شما اجازه می دهد فقط روی پیوند کلیک کند و پچ ویژه خاصی از شبکه جهانی وب شما را انتقال دهد.

چیز دیگری وجود دارد که باید به طور مناسب یادداشت کنید. ربات های موتور جستجو هر زمان که بخواهند احساس لذت کنند از وب سایت خود جستجو می کنند. شما می توانید Google را بررسی کرده و به او بگویید که سایت شما را جستجو کند و به آن بگویید که شما به صورت دستی وجود سایت خود را ارسال کرده ، URL خود را وارد کنید و غیره. این بدان معنا نیست که Google در همان زمان شب دقیقاً آن را بررسی می کند. در حقیقت ، گاهی اوقات هفته ها یا ماه ها طول می کشد تا Googlebot واقعاً از سایت خارج شود و بو بکشد. به شرطی که همه اینها به این معنی باشد که اکنون در بانک اطلاعاتی گوگل که عظیم است قرار دارند. با انتشار اخبار ، حتی نمی توانید در لیست های Google ظاهر شوید.

این پروژه به شما اجازه می دهد هر نام دامنه ای را وارد کنید و سپس متعهدها هر موتور جستجوی اصلی را بررسی می کنند و تعداد صفحات موجود از آن دامنه را بازمی گردانند. صرفه جویی در وقت عالی

سبک یک کمپین خوب Seo کار مداوم ، برقراری ارتباط آزاد و تمایل به آگاهی شما از بهینه سازی به خودی خود است. هر شرکت اخلاقی و صادقی می خواهد با استفاده از مشتری رابطه مداوم برقرار کند. دوست دارند مشتریانشان در کل استفاده از روش های مختلف بازاریابی با آنها رفتار خوبی داشته باشند. بنابراین به معنای مثبت بودن است. در جستجوی شرکت Seo شما هستند ، اطمینان حاصل کنید که آنها باعث می شوند احساس کنید می توانید در این روند پیدا شوید و فقط سگهایی را که هر کسی روی مجموعه نقطه ای امضا کرده است پرتاب نکنید.

من با یک شرکت بهینه سازی موتور جستجو تماس گرفتم و آنها اظهار داشتند که هزینه های آنها 300 دلار دوره سی روزه برای چندین هفته است. آنها اظهار داشتند که باید به سایت من دسترسی پیدا کنند ، تغییراتی در کد ، نوشتن محتوا و کمک به من برای تصمیم گیری در مورد عبارات کلیدی ، ایجاد اشتراک لینک و همچنین در داخل ایجاد کنند. من فکر می کنم این واقعا پاره پاره شدن است به دلیل اینکه هر ماه SEO 25 دلار دیده شده است و آنها نیازی به کار در سایت کوچک من ندارند یا از من بخواهند تغییراتی ایجاد کنم ، آنها فقط سایت شما را به تعداد زیادی موتور ارسال می کنند. رانندگی در حالت مستی شرکت کم هزینه تری نیست؟

این بدان معنی است که به عنوان مثال ، من این مقاله مختصر را در مورد SEO برای یک شخص نوشته ام. امیدوارم که سایر مدیران وب سایت آن را برای بازدیدکنندگان خود در نظر بگیرند و آن را به سایت خود ارسال کنند. پیوندهای زیرزمینی که کمی به سایت من فکر می کنند ، از کلمات “SEO Copywriter” استفاده می کنند. همه شما باید متن لنگر را به شدت با وب سایت من مرتبط کنید ، و گوگل با لگد زدن من به یک یا دو درجه به من پاداش می دهد. خوب که به هر حال عبور می کند ، و برای بسیاری از متخصصان آنلاین فوق العاده خوب کار شده است. آن را انجام دهید و نقطه!